Obserwatorzy

30 maja 2014

Liebster Award

Witajcie w ten paskudny deszczowy dzień... 

Z okazji tego iż ze spaceru z dzieciakami dziś nici to nadrabiam zaległości, pierwszą z nich jest nominacja w zabawie Liebster Award i tu skopiuję opis zabawy od Eweliny która mnie nominowała w sumie to trzecia nominacja, na 2 pierwsze nie zdążyłam odpowiedzieć bo Dominika reorganizowała bloga więc wpis z pytaniami przepadł a Czarnulka Czarna nie zostawiła linku do wpisu a jej bloga niestety jakoś znaleźć nie mogę... a więc  


"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za dobrze wykonaną robotę. Jest przyznawana dla blogerów o mniejszej licznie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował" 

A OTO  LISTA PYTAŃ :

1. Co Cię inspiruje do prowadzenia bloga?
      Pisanie bloga traktuję jako takie okienko na świat bo dzięki temu poznaję nowych ludzi, którzy mają podobne pasje a poza tym jest to forma oderwania się od codzienności po to tylko by nie zwariować :)

2. Czy wyszłabyś na miasto bez jakiegokolwiek makijażu?
     Bardzo często wychodzę do ludzi bez makijażu nie mam z tym problemu, żeby wyjść nieumalowana bo  zwykle jest tak, że na makijaż nie mam czasu.

3. Jaki jest Twój ulubiony kolor?
     Nie mam jednego ulubionego bardzo lubię fiolet i zielony.

4. Jaka jest Twoja ulubiona firma kosmetyczna?  Dlaczego ta?
     Nie mam jednej a 2 - Pierre Rene/Miyo lubię za dobrą jakość, niską cenę i dostępność a Glazel Visage lubię za kosmetyki do twarzy a teraz zakochałam się w ich rewelacyjnych cieniach.

5. Jak wygląda Twój dzień?
    Pobudka mniej więcej w godzinach od 6 do 8 zależy od dzieciaków ile śpią :) po wstaniu z łóżka najpierw karmię najmłodszą córkę potem starsze dostają śniadanie, robię kawę, żeby się obudzić następnie doprowadzam mieszkanie do używalności :) potem czas na moje śniadanie następnie jak jest czas to jakiś szybki make up jak nie to zarzucam tylko krem, następnie spacer z dziećmi zwykle na plac zabaw, potem zakupy jeśli w lodówce tylko światło jest :) po powrocie trzeba coś na szybko dzieciakom do jedzenia zrobić no bo zabawa na placu zabaw jest męcząca przecież :) następnie robię obiad w międzyczasie obowiązkowo druga kawka bo zaczynam przysypiać ;) obiad jemy późno dopiero po powrocie z pracy męża, po obiedzie w okresie letnim wychodzę ja lub mąż z dzieciakami jeszcze na plac zabaw, jeśli zostaję w domu to zwykle robię to co przy dzieciach trudne więc odpoczywam zwykle aktywnie bo nie lubię leżeć i nic nie robić :) po powrocie z placu zabaw kąpanie potem akcja usypianie w zimie zwykle czytanie bajek a teraz latem dzieciaki padają same jak muchy ze zmęczenia :) jak już w domu nastanie cisza (po całym dniu wrzasków delektuje się tą ciszą ile się da) to znów sprzątanie a potem mogę oddać się mojej pasji mój dzień kończy się zwykle bardzo późno ok 1-2 w nocy czasem jest to nawet i 3 w nocy :) 

6. Jaką porę roku wolisz i dlaczego?
         Lato z bardzo prostej przyczyny wybranie się z dziećmi na podwórko zajmuje nie 2 godziny a godzinę zwiększając w ten sposób pobyt na podwórku z godziny do dwóch hhihihihi:) serio? nie lubię kurtek, czapek, rękawiczek itp...

7. Twoja wymarzona praca to?
      Wizażystka/stylistka :)

8. Jaki kosmetyk kolorowy musisz zawsze mieć w swojej kosmetyczce?
       Coś do ust.

9. Jakie jest Twoje największe marzenie?
      Móc rzucić moją obecną pracę w której podoba mi się jedynie kontakt z ludźmi i łączyć pracę z pasją.

10. Błyszczyk czy pomadka? Dlaczego?
      Błyszczyk i pomadka teraz nie umiem wybrać, kiedyś używałam tylko błyszczyków bo lubiałam nawilżone usta z delikatnym kolorem a teraz pełno jest pomadek, które jednocześnie nawilżają i pięknie wyglądają nie umiem się oprzeć ani jednym ani drugim :)

 11. Twój sposób na chandrę? 
      Czekolada :)

Moje nominacje:

1. http://5fiveoblog.blogspot.com/
2. http://malowanasloncem.blogspot.com/
3. http://carlacosmetics.blogspot.com/
4. http://make-up-by-kornelia1989.blogspot.com/
5. http://officialencanto.blogspot.com/
6. http://majmejkap.blogspot.com/
7. http://thekatharinaa.blogspot.ch/
8. http://hellgirlmarlena.blogspot.com/
9. http://sloiczek-tiananmen.blogspot.com/
10. http://goldshinebeauty.blogspot.com/
11. http://pinklipstickmua.blogspot.com/

Moje pytania:

1. Skąd pomysł na tworzenie bloga?
2. Twoja najgorsza wpadka makijażowa?
3. Lubisz gotować? Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
4. Bez jakiego kosmetyku nie możesz się obejść i dlaczego?
5. Co lubisz robić w wolnej chwili?
6. Wolisz czytać książki czy oglądać filmy?
7. Uprawiasz jakiś sport?
8. Twój ulubiony kolor?
9. Czy wychodząc na zakupy z zamiarem nabycia np. butów wracasz z 2 nowymi ciuszkami, nowym błyszczykiem i kolejną paletką cieni i bez butów?
10. W makijażu stawiasz na mocniejsze oko czy usta?
11. Ile czasu poświęcasz na makijaż w ciągu dnia?

Uff dobrnęłam do końca choć łatwo nie było miłego czytania :)

pozdrawiam 
Renata