Obserwatorzy

17 kwietnia 2014

Odżywka do rzęs i brwi Pierre Rene - recenzja

Witam wszystkich.

Zapraszam dzisiaj na recenzję a tym razem na tapetę idzie odżywka do rzęs i brwi Pierre Rene MEDIC Laboratorium. 
Na zakup tej odżywki zdecydowałam się ponieważ zauważyłam częste wypadanie rzęs i ogólnie ich stan był lekko mówiąc tragiczny. Robiąc zakupy w sklepie online Pierre Rene/Miyo trafiłam przypadkiem na tą odżywkę i stwierdziłam, że zaryzykuję i za zawrotną kwotę 13,49 zł kupię. Producent zapewniał, że jest to genialna odżywka zawierająca FAST MOUISTURISE SYSTEM, który gwarantuje szybką odbudowę zniszczonych rzęs i głębokie nawilżenie. Odżywka zawiera witaminy A,E oraz prowitaminy B5 wzmacniające odporność rzęs oraz minimalizujące ryzyko ich wypadania. Stan rzęs ma się poprawić w widoczny sposób już po 3 tygodniach stosowania jako kuracja nocna a można ją również stosować jako podkład pod mascarę właściwą. Odżywka jest hipoalergiczna i mogą ją stosować osoby posiadające wrażliwe oczy oraz noszące szkła kontaktowe. Nie zawiera również parabenów i silikonów. Pojemność odżywki to 8 ml. 


Moja opinia po ponad 2 miesięcznym stosowaniu.
Odżywkę używałam tylko na noc nakładając kilka warstw i jak widać na powyższym zdjęciu ubytek jest minimalny a więc jest mega wydajna. Nie szczypie w oczy, nie powoduje łzawienia, posiada wygodną szczoteczkę, która wyciągnięta z opakowania zabiera ze sobą odpowiednią ilość odżywki. Opakowanie jest dość ładne i przeźroczyste więc doskonale widać ile odżywki zostało zużyte. Kilka razy udało mi się trafić szczoteczką w oko :) no cóż czasem nakładałam ją padając ze zmęczenia lub w pośpiechu więc o trafienie tam gdzie nie trzeba nie trudno ;) i wtedy nie musiałam przemywać oka, bo nic się nie działo nie odczuwałam pieczenia i oko nie łzawiło. Wg mojego nosa odżywka jest bezzapachowa. 

A jak wyglądają teraz moje rzęsy? No cóż nie oczekiwałam po tej odżywce jakichś mega efektów i długaśnych, bujnych rzęs. Efekt jest delikatny mało zauważalny ale jest. Przede wszystkim rzęsy przestały wypadać i mam wrażenie, że lekko podwinęły się do góry (wcześniej były proste i oporne na podkręcanie). Najbardziej widoczny efekt jest na dolnych rzęsach bo w końcu widać, że mam rzęsy:)

a tu uwiecznione moje efekty


Zgodnie z jej przeznaczeniem stosowałam również na brwi choć w moim przypadku są one dość bujne więc odżywka im nie była potrzebna natomiast chciałam sprawdzić czy po niej będą się lepiej układać. Odżywka sprawiła, że są bardziej miękkie nie sterczą we wszystkich kierunkach i dużo łatwiej jest mi je ułożyć. Do ideału im daleko ale pracuję nad nimi, żeby były bardziej normalne i nie przypominały krzaków w lesie ;)

Podsumowując odżywkę polecam tym, którzy chcą rzęsy wzmocnić i sprawić by przestały wypadać i tym których po prostu nie stać na drogie odżywki. Za taką cenę myślę, że jest ona godna uwagi i przetestowania. A kupić możecie ją w Sędziszowie Młp. na ul. 3-go Maja obok Przychodni Lider lub tutaj


pozdrawiam i do następnego
Renata