Obserwatorzy

30 stycznia 2014

Makijaż wieczorowy

Dzisiejszy makijaż powstał bardzo spontanicznie nie jest jakoś specjalnie wyszukany i trudny, taki zwykły na randkę czy imprezę choć ja miłośniczka  mocnych makijaży wykonałabym taki jako dzienny :)

a tak prezentuje się oko zbliżenie nie oddało niestety pełni kolorów (muszę jeszcze poćwiczyć robienie zdjęć)W ramach zabawy zrobiłam nietypowy makijaż ust podoba się Wam?
Makijaż oczu wykonałam cieniami Sleek (moje ulubione) z paletki The Original 594 kolor złoty wewnątrz kącika i na dolnej powiece oraz ciemny granat i czarny w zewnętrznym kąciku rozcierając je również na dolnej powiece, na środek w celu roztarcia granic nałożyłam sypki cień ( kupiony na Allegro) w kolorze intensywnego różu, ponad załamanie nałożyłam zmieszany matowy beż z brązem z paletki Oh So Special 658 i roztarłam granice cieni, pod łuk brwiowy nałożyłam biały matowy cień MIYO. Czarną kredką MIYO Smoky narysowałam kreskę na linii rzęs a na linię wodną nałożyłam kredkę srebrną Glazel Visage, rzęsy wytuszowałam czarną maskarą MIYO, brwi podkreśliłam cieniem do brwi Essence i utrwaliłam stylizatorem z MIYO w kolorze brązowym. Na twarz nałożyłam podkład Pierre Rene Skin Balance nr 21 i przypudrowałam pudrem prasowanym Max Factor Creme Puff nr 5 (transparentny), twarz wykonturowałam kulkami brązującymi Glazel Visage a na usta nałożyłam błyszczyk Miyo Bing Bang Gloss nr 7.

Usta w wersji niebieskiej wykonałam kredką MIYO w kolorze białym i niebieskim, kolor niebieski wzmocniłam matowym cieniem MIYO a na całość nałożyłam błyszczyk Eveline z błyszczącymi drobinkami. 


Pozdrawiam cieplutko wszystkich i do następnego postu :)
Renata


ps. dajcie znać czy taka forma opisu makijażu może być? czy chcecie np. listę użytych kosmetyków? z czasem jak się bardziej wgryzę w temat i technicznie udoskonalę pewnie pojawią się i tutoriale makijażu :)